WIZYTA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA W PRZEDSZKOLU
       Wszyscy z wielką niecierpliwością czekali na przybycie wyjątkowego Gościa. Wreszcie pojawił się w drzwiach naszego przedszkola Święty Mikołaj. Z przejęciem w oczach powitaliśmy Go piosenką "Święty Mikołaju" - która wyraźnie sprawiła mu wiele radości. Następnie nadszedł moment, na który długo oczekiwły wszystkie dzieci – mowa oczywiście o rozdawaniu prezentów. Maluchy do Św. Mikołaja podchodziły z radością; chętnie też pozowały do pamiątkowych zdjęć. Mikołaj odwiedził też przedszkolaki w ich salach zostawiając każdej grupie "zdrowe kosze" z owocami, przypomniał dzieciom, o tym jak ważne jest zdrowe odżywiania.
      Przedszkolaki podziękowały Świętemu za przybycie oraz za wspaniałe prezenty. Na koniec wspólnie z MIkołajem zaśpiewali pastorałkę "Gore gwiazda", a Mikołaj pożegnał nas gorąco i obiecał, że wróci w przyszłym roku, jeżeli tylko będziemy grzeczni. DZIĘKUJEMY ŚWIETY MIKOŁAJU, ŻE O NAS PAMIĘTAŁEŚ!!!