SPOTKANIE WIGILIJNE

22 grudnia 2015 r. w naszej szkole  odbyło się Spotkanie Wigilijne, na którym zebrały się przedszkolaki, uczniowie, pani dyrektor, ksiądz proboszcz, nauczyciele i wszyscy pracownicy szkoły. Na początku Pani dyrektor serdecznie przywitała zebranych, a ksiądz proboszcz odmówił modlitwę z okazji tej uroczystości. W dalsze części mogliśmy obejrzeć część artystyczną przygotowaną przez uczniów klasy III i V pod kierunkiem swoich wychowaczyń. Dzieci z wielkim zaangażowaniem wprowadziły wszystkich zebranych w świąteczny nastrój, za co zostały nagrodzone licznymi brawami.
     Na zakończenie pani dyrektor złożyła świąteczne życzenia wszystkim zebranym
, a po przedstawieniu wszyscy udali się do swoich sal, gdzie łamali się opłatkiem i wspólnie kolędowali.