„NAJLEPSZE BALE TYLKO W KARNAWALE”

Zabawa karnawałowa dla dzieci to dzień niezwykły, który dostarcza wielu przeżyć
i radości. W Gminnym Przedszkolu w Mszanie Górnej przedszkolaki na balu bawiły się 4 lutego. Tego dnia po śniadaniu w sali gimnastycznej zmienionej nie do poznania, pojawiało się mnóstwo barwnych postaci. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek; spotkać można było wróżki, królewny, motylki, pszczółki, pirata, Spider-Manów, Batmanów…. Nie sposób zliczyć i wymienić wszystkich, a rozpoznać dzieci i panie było bardzo trudno.

W trakcie trwania zabawy pojawiło się również młodsze rodzeństwo naszych milusińskich oraz rodzice, którzy chętnie tańczyli z przedszkolakami.
Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc w wesołych zabawach, pląsach i konkursach,
a skoczna muzyka porywała wszystkich do tańca.

Kiedy czas balu dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości i niezapominanych wrażeń naszym najmłodszym.

Do zobaczenia za rok!!!