Przedszkolaki witają wiosnę

Grupa czterolatków zaprosiła swoich rodziców, nauczycieli, kolegów i koleżanki na wspólne powitanie wiosny. Ogromne emocje wśród naszych przedszkolaków wzbudziły już same przygotowania; od kilku tygodni bowiem w salach było słychać przygotowania do występu.
            Nareszcie nadszedł długo oczekiwany dzień - premiera przedstawienia „Powitanie Wiosny”. W piątek, 1 kwietnia o godzinie 1300 w sali gimnastycznej zebrali się zaproszeni Goście, aby podziwiać młodych aktorów przebranych w kolorowe kostiumy i stroje przygotowane specjalnie na tę okazję przez rodziców. Maluszki głośno recytowały swoje role oraz radośnie śpiewały wiosenne piosenki, sprawiając tym samym ogromną radość wszystkim. Po występie dzieci otrzymały gromkie brawa, a pani dyrektor pochwaliła młodych aktorów za cudowny występ.

Nasze przedszkolaki swoje pierwsze indywidualne występy mają już za sobą. My wszyscy natomiast mamy nadzieję, iż zabiegi najmłodszych okażą się skuteczne i już wkrótce wiosna zagości u nas na dobre!