Niezapomniany w Mszanie Górnej

Każda wycieczka zorganizowana z okazji Dnia Dziecka jest dla wszystkich dzieci i tych małych, i tych dużych, wspaniałym prezentem. Dlatego też tegoroczny wyjście uczniów
i przedszkolaków z Zespołu Szkoły i Przedszkola w Mszanie Górnej do stadniny „APACZ” bez wątpienia należy do udanych.

Na miejscu na naszych milusińskich czekało mnóstwo atrakcji. Dzieciaki mogły bawić się na świeżym powietrzu, uczestniczyć w wesołych zabawach z elementami współzawodnictwa, grać w piłkę, biegać i hasać do woli. Największą jednak atrakcją była jazda konna po zagrodzie. Kto poczuł zmęczenie mógł odpocząć w cieniu i zjeść kiełbaskę z grilla, która tego dnia smakowała wyjątkowo wszystkim, nawet naszym niejadkom.

Słowa podziękowania kierujemy do właścicieli stadniny - Państwa Marii i Roberta Sławeckich za serdeczne przyjęcie oraz ugoszczenie naszych uczniów i przedszkolaków. Cieszymy się, że tak blisko naszej szkoły znajduje się to wyjątkowe i urokliwe miejsce.