Mikołajki

Do przedszkola w Mszanie Górnej, Święty Mikołaj nie przywędrował nocą, ale w słoneczny dzień grudniowy. Był to dzień długo wyczekiwany przez wszystkie przedszkolaki.

Spotkanie z Mikołajem, który rozdaje prezenty jest tylko raz w roku, należy więc przygotować się do niego solidnie, aby otrzymać paczkę pełną niespodzianek. Na długo przed oczekiwanym dniem dzieci pisały listy do Mikołaja, rysowały rysunki, uczyły się wierszy i piosenek, ale przede wszystkim starały się być grzeczne i nie psocić. I wreszcie nadszedł ten wyjątkowy dzień

Kiedy do sali wszedł niezwykły gość – św. Mikołaj, niosący wór pełen paczek, na twarzach przedszkolaków widać było wielką radość. Dzieci rozmawiały z Mikołajem, recytowały wiersze, śpiewały piosenki, a na koniec mała „sesja zdjęciowa” - wspólne pamiątkowe zdjęcia. Smutno było żegnać się z Mikołajem, ale zobaczymy się przecież za rok.

Pokaż #