Zabawa Karnawałowa

Dnia 9 lutego 2012 r. odbyła się w naszej placówce zabawa karnawałowa, którą przygotowały i prowadziły nauczycielki przedszkola. Wszystkie przedszkolaki wystroiły się pięknie lub przebrały w różnorodne kolorowe stroje. Na przedszkolnym balu znalazły się więc: królewny, wróżki, motylki, biedronki, pszczółki, smoki, rycerze, czarodzieje, zwierzątka, elfy, krasnoludki i wiele innych postaci bajkowych.
Karnawałowy bal rozpoczęto prezentacją strojów, pląsami i korowodami tanecznymi. Przedszkolaki chętnie bawiły się przy muzyce.

Liczne atrakcje tego dnia umożliwiły dzieciom spędzić czas w radosnej atmosferze oraz dostarczyły niezapomnianych wrażeń. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za przygotowanie pięknych strojów. Kolejna zabawa karnawałowa czeka naszych wychowanków dopiero za rok.

Pokaż #