Światowy Dzień AIDS

1 grudnia przypada Światowy Dzień Walki z AIDS. Z tej okazji uczniowie klas 7 i 8 uczestniczyli w spotkaniu z pielęgniarką szkolną, pedagogiem, psychologiem i nauczycielem biologii, aby bliżej przyjrzeć się zagadnieniom związanym z HIV i AIDS. Podczas zajęć uczestnicy wzięli udział w pogadance, obejrzeli prezentację, mieli okazję przeanalizować broszury pt. ,,AIDS, HIV, o co kamon?”. Uczniowie pracowali w grupach i indywidualnie, wykazując się przy tym zaangażowaniem oraz zainteresowaniem podanymi treściami. Na znak solidarności z osobami żyjącymi z HIV i AIDS, ich rodzinami i przyjaciółmi wszyscy uczestnicy spotkania mieli przypięte czerwone wstążki podczas zajęć. Na koniec uczniowie wypełnili ankietę ewaluacyjną.

red. i fot. Agnieszka Wcisło

Pokaż #