Zabawa andrzejkowa

Andrzejki to stara tradycja ludowa przekazywana z pokolenia na pokolenie. Według dawnych wierzeń ten dzień miał magiczną moc, gdyż uchylał wrota do nieznanej przyszłości. W naszym Zespole zabawa andrzejkowa odbyła się 30 listopada.
Była to bardzo udana zabawa, długo wyczekiwana przez całą społeczność szkolną. Zabawy i uśmiechu było wiele. Spędzony wspólnie czas przepełniony był dużą dawką uśmiechu, a także doskonałą okazją do integracji wszystkich przybyłych uczniów naszej szkoły.

red. T. Trybus, fot. M. Łabuz, N. Wietrzyk, E. Płachczyńska-Sruś

Pokaż #