Wycieczka mikołajkowa uczniów klas I-III - Wycieczki mikołajkowe

4 grudnia uczniowie klas I-III, natomiast 7 grudnia  uczniowie klasy V,  udali się na mikołajkową wycieczkę do kina Cinema City w Krakowie, na film Walta Disneya pt. „Życzenie”. Ta animowana komedia zabrała widzów do magicznego królestwa Rosas, którego władca posiadał moc spełniania życzeń.  Pewnego razu młoda dziewczyna Asha wypowiedziała życzenie tak potężne, że odpowiedziała na nie kosmiczna siła - gwiazdka o ogromnej mocy. Asha, jej wierny towarzysz koziołek Valentino i gwiazdka wspólnie stawili czoła najgroźniejszemu wrogowi - władcy Rosas, królowi Magnifiko. Wspólnie udowodnili, że kiedy wola jednego odważnego człowieka łączy się z magią gwiazd, mogą wydarzyć się cudowne rzeczy. Przygody filmowych bohaterów dostarczyły wielu niezapomnianych emocji, które  sprawiły, że wśród widzów  pojawiło się wzruszenie i łezka w oku.

Po obejrzeniu filmu uczniowie wybrali się do restauracji na małe co nieco. Pełni wrażeń kinowych i kulinarnych, w doskonałych humorach wracaliśmy do szkoły.

red. i fot. T. Trybus

Pokaż #