Mikołajki w klasie IV

Kiedy zbliża się grudzień, każdy z niecierpliwością oczekuje na prezenty od świętego Mikołaja. W tym roku uczniowie klasy IV postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i pomóc Mikołajowi w spełnieniu ich życzeń. 5 grudnia udali się na mikołajkową wycieczkę do Nowego Targu. Najpierw miło spędzili czas w kinie, oglądając wzruszający film pt. „Życzenie”, w którym nastoletnia Asha z pomocą przyjaciół oraz magicznej gwiazdy z nieba stawia czoła złemu władcy, by ocalić swoją społeczność. Następnie świetnie bawili się w parku trampolin JumpPlanet. W dodatku okazało się, że Czwartoklasiści byli w tym roku tak grzeczni, iż Św. Mikołaj nie zapomniał o nich także 6 grudnia. Z samego rana zjawił się w klasie i na stoliku każdego grzecznego ucznia zostawił drobny upominek, który przygotował specjalnie na ten dzień. Choć na twarzach zagościł uśmiech, to nikt nie krył też zaskoczenia. Warto wspomnieć, że Święty Mikołaj, w listach napisanych do każdego ucznia obiecał, że odwiedzi nas już za rok. Trzymamy za słowo i czekamy z niecierpliwością.

red. i fot. M. Łabuz