Spotkanie z kosmetyczkami - Spotkanie z kosmetyczkami

8 marca 2024 r. odwiedziła nas pani Katarzyna Orzeł, która na co dzień prowadzi Gabinet kosmetologii leczniczej i estetycznej „SkinCare” oraz pani Justyna Cichorz prowadząca salon kosmetyczny „Femiline”.

Spotkanie edukacyjne dla uczennic i uczniów miało przede wszystkim na celu zwiększenie ich świadomości dotyczącej pielęgnacji skóry. Podczas warsztatów panie omówiły zasady prawidłowej pielęgnacji skóry, mówiły o tym, jak wybierać kosmetyki dobrane do naszej cery oraz jak zapobiegać powstawaniu zmian trądzikowych. Ponadto zwróciły szczególną uwagę na to, jak bardzo ważna jest prewencja i wdrożenie dobrych nawyków już od najmłodszych lat.

Bardzo serdecznie dziękujemy pani Katrzynie Orzeł i pani Justynie Cichorz za miłe spotkanie, poświęcony czas i ogrom wiedzy.

Pokaż #